Oferta

Wystawa retro gier wideo.

 

W naszym Muzeum pojawiła się nowa wystawa retro konsol oraz komputerów, dzięki niej przeniesiesz się do czasów kiedy przemysł gier wideo stawiał pierwsze kroki. Wróć do swoich wspomnień kiedy gry wideo nie były tak dostępne jak dziś i aby zagrać niejednokrotnie trzeba było poznać kogoś kto miał konsole lub komputer. Pokaż swoim dzieciom sprzęty przy których kiedyś spędzało się godziny najczęściej w towarzystwie rodziny lub znajomych. 

Więcej informacji!!!

Zajęcia dla dzieci klas od 1 do 7 odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.00 w naszej sali przy ul.Wrocławskiej 8 ( mapka ) Maksymalnie 28 os. + opiekunowie grupy. Aktualnie dostępne tematy naszych zajęć oraz ceny tutaj

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat. Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.00 w wygodnej sali. Minimalna ilość uczestników to 12 os. maksymalnie 28 os. + opiekunowie grupy. Aktualne ceny naszych zajęć dostępne tutaj.

 

Warsztaty dla osób prywatnych organizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Aktualne tematy zajęć dostępne tutaj.

Wynajem sali.

 

Nasza sala warsztatowa  jest do Waszej dyspozycji, także w godzinach wieczornych!

Do dyspozycji gości:

  • dwa pomieszczenia
  • stoliki warsztatowe 
  • sprzęt nagłośnieniowy audio
  • projektor

Zapraszamy do kontaktu